Notice: Undefined index: option in /pgk-new/components/com_content/views/category/view.html.php on line 283

Notice: Undefined index: option in /pgk-new/components/com_content/views/category/view.html.php on line 288

Notice: Undefined index: option in /pgk-new/components/com_content/views/category/view.html.php on line 288
UWAGA !!!

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Radomsku informuje, że w związku z rozbudową sieci wodociągowej w ul. Jeżynowej nastąpi przerwa w dostawie wody w dn. 04.08.2021 r. od godz. 8.00 do godz. 11.00 - od nr 133A do końca ul. Jeżynowej (po obu stronach) oraz w ul. Sucharskiego od ronda do Centrum Ogrodniczego "Dąbrówka".

Za utrudnienia przepraszamy.

Z myślą o edukacji ekologicznej najmłodszych pokoleń w miesiącu sierpniu nasi pracownicy przeprowadzą w Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz jej Filii nr 1 warsztaty pt. "Od segregacji nie ma wakacji".  Dzieci będą mogły się zapoznać z zasadami segregacji odpadów, pograć w ekologiczne gry, zdobyć wiedzę na temat właściwości wody i sposobów jej oszczędzania. Uczestnicy prelekcji będą mogli również  samodzielnie wykonać ciekawe eksperymenty.

Poniżej szczegółowa informacja na temat planowanych spotkań. Osoby chętne do uczestnictwa w warsztatach powinny się wcześniej  zapisać w danej placówce.

 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Budowa, Rozbudowa i Modernizacja ZUOK w Płoszowie” w ramach działania 2.2. Gospodarka odpadami komunalnymi oś priorytetowa II Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

"Całkowity koszt realizacji projektu (brutto) wynosi: 48 280 831,90zł, z czego 23 938 635,38zł (netto) pochodzi ze środków Unii Europejskiej. W wyniku realizacji projektu nastąpi rozbudowa i dostosowanie instalacji do obowiązujących przepisów prawnych w zakresie biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych oraz wzrost przepustowości i efektywności w zakresie sortowania selektywnie zbieranych odpadów komunalnych." - mówi prezes PGK Sp. z o.o. Marek Glądalski